Pyetjet e Fundit

ndegjojm se ka gjasa te qahet kondomi

Perse ndegjojm se ka gjasa te qahet kondomi ..sa esht e vertet dhe pse vje deri ne at pik

buqja

Brenga ime eshte kjo: kam zbulu se burri po më tradhton ,jam mundu me zgjedh vet problemin në mënyren më të mirë te myndshme por ai prap ka vazhdue me avazin e vjeter ,un jam lodhë ma nuk muj me duru aj me dal me ba qef perveri e me ardh me me torturie mue […]

Crregullimi i ankthit

Pershendetje stafi i Nuk je vet. U jam drejtuar disa here dhe pergjigjet e juaja me kane ndihmuar pa mase! Shpresoj te ju drejtohem per here te fundit. Ne qershor te vitit 2011 u diagnostifikova me Crregullim ankthi nga neuropsikiatri, i cili me trajtoj me Talam 20 mg per 1 vit. Kam qene ne gjendje […]

Endrrat dhe gjumi

Pershendetje per stafin Nuk Je Vet metvertet me ket faqe po na nihmoni shum kshtu problemi une qe kam qe qdo nat sho enderra qe njo 5 muj osht e pamujshee flejt e mos me pa andrra sa qe kur tum del gjumi ndihna shum i lodhur deshta me ju pyt per qfar arsye ndodh […]

Lajmet

Video ligjerata

December 23, 2014

Duke u bazuar ne pytjet me te shpeshta qe kemi marre nga ju, dhe me qellim qe te ju ofrojme sa me shume informata rreth ceshtjeve, te cilat me se shumti ju preokupojne, per ju kemi pregaditur disa video ligjerata edukativo-informuese.

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: