Pyetjet e Fundit

impotenca

Pershendetje te nderuar desha ta baj nje pyetje. Un jam i fejuar sa her qe dua te bej mardhenie me te fejuaren nuk me ngrihet koplet vetem pak. E kur nuk jam me te kur bisedojm ne tel per seks me ngrihet shum mir, por kur jam me te jo. Kam degju per impotencen diqka […]

pasojat e internetit

INTERNETI ESHTE NJE PROBLEM QE PO FILLON TI JAPI EFEKTET E TI ANESORE . PYETJA IME ESHTE SA TE RREZIKUAR JEMI NE NGA AVANCIMI I INTERNETIT SEPSE SA VJEN DHE BEHET ME SHUME I PASHMANGESHEM NGA ANA PSIKOLOGJIKE

Aknet

Prsh! Jam 17 vjeqare dhe kam disa lloj aknesh jo te fryra por te skuqura si te infektuara i kam qe 1 vit e gjysem dhe nuk po gjej zgjidhje askund. Aknet jan tek mollezat duken tmersisht keq a mund te me ndihmoni qfar mund te perdor per ti eleminuar ato.

dashuri

Jam i dashuruar ne nje person i cili nuk i perket religjionit tim, familja ime jan besimtar te fort ashtu dhe un,ne fakt ndjej urretje ndaj atij personi por prap merakosem shum per te dhe mendoj shum per to a i bie kjo te jet dashuri

Lajmet

Te dashur miq te nukjevet

May 25, 2016

Duke marre shkas nga pyetjet tuaja te shumta se si duhet parashtuar pyetje ne uebfaqen tone dhe si te gjeni pergjigjet ne pyetjet tuaja, po e ndajme serish me ju videon permes se ciles mund te informoheni saktesisht se si duhet bere pyetje dhe gjetur pergjigje. Dite te mbare, Stafi i nukjevet!

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: