Pyetjet e Fundit

kam nje problem te madh

Prsh Jam 24 vjec dhe kam nje problem te madh E kam penisin shum te vogel ne krahasim me moshen time Ne temperatur normale gjatesin e kam jo me shum se 4 cm Jam i shqetesuar A esht problem gjatesia e penisit per te patur nje pasardhes ? Pres prgj te shpejt nga ju Flm

puna

Hej a mund te me ndihmoni ju lutem,un jam ne shkolle te mesme dhe ne fillore kam pasur nota shume te mira por tani suksesi im nuk eshte shume i mire.Desha tju kerkoj ndihme te me ndihmoni se qfar te orientohem ne te ardhmen vertet nuk e di ku te shkoj dhe kjo eshte shume […]

jam e re qe ti pesoj kto dhimbje

mirdita me thoni si mund ta ndaloj pubertetin ju luten une jam nje vajz 12 vjecar e dhe jam e re qe ti pesoj kto dhimbje ju lutemm

jam 25 vjeqare

mirdita… kam deshir te flas me ty.. e kam ni dhimbje lukth shum te keqe ma hup kontrollen mu merren met um bije si tlig.. dikush me bertit mu ma gjet lukth nervozen se du hiq.. e kam ni ves kry mos po smuna. dyqysh smuj me hjek ket ves munona po smmuj.. jam 25 […]

Lajmet

Të dashur përdorues të uebfaqes sonë

August 17, 2016

Në kuadër të projektit për këshillim online www.nukjevet.net dhe pjesë e aktiviteteve për shënimin e 6 vjetorit të kësaj platforme, Fondacioni Together Kosova organizon panelin diskutues me temën “Roli i këshillimit online për rininë kosovare”. Ne ftojmë dhe inkurajojmë fuqishëm rininë kosovare e sidomos përdoruesit e platformës www.nukjevet.net të na bashkohen dhe të ndajnë përshtypjet […]

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: