Pyetjet e Fundit

motra ime per nje mesim i nevojitet nje ore te mesoje

motra ime per nje mesim i nevojitet nje ore te mesoje si mund qe ajo te mesoj me shpejt nganjehere po e humb vullnetin per me msu pasi qe spo mundet a mund te na jepni ndonje keshill ju lutem do tu jem shume faleminderuese tungg

jam nje vajz dhe kam probleme shum me akne

pershendetje jam nje vajz dhe kam probleme shum me akne sdi siti heq ato kam perdor shum metoda po sm hiqen si qka te bej ju lutem me ndihmoni

Nuk e kuptoj

Psee erdha ne jet nuk e kuptoj ,, nuk e kuptoj pse duhet te punoj edhe pse punoj pa ndalur ,,nuk e kuptoj pse duhet te mesojj edhe pse e bej ne gjdo kohh,, pastaj nuk e kuptoj pse vetem un duhet ti dua njerzit aq shum edhe pse me lendojn ,, nuk e kuptoj […]

Shhoku

Ky eshte viti im i par ne shkoll te mesme ,,, jam ne bank me nje shok timin eshte ber thuaj njeriu me i mir ne bot per mua me kupton per gjithqka them asnjeher nuk me ka len vetem ne asnje momentt thjesht ai eshte dhurata me e mir per mua qe 6 muaj […]

Lajmet

Video ligjerata

December 23, 2014

Duke u bazuar ne pytjet me te shpeshta qe kemi marre nga ju, dhe me qellim qe te ju ofrojme sa me shume informata rreth ceshtjeve, te cilat me se shumti ju preokupojne, per ju kemi pregaditur disa video ligjerata edukativo-informuese.

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: