Pyetjet e Fundit

e kam humbur virgjerin

Mirdita jam 17vjet dhe para 7muje kum mbo seks per dy ddit 5er dhe e kam humbur virgjerin me skam mber se jam ndar nga parttneri i vetmi problem qe e kom o ky familja dojn mem mfeju me ni djal aj mka than me rensi te un asht virgjerinja a ka musi ma qe […]

mardhenje me te dashuren

Prsh desht ta bej nje pytje se kisha mardhenje me te dashuren time per her te par dhe tha qe ishte e virgjer po pasi filluam mardhenjet ne fillim ishte pak e veshtir po masandej nuk kishte asnje shenje gjaku

vergjine

a mund te jet femna vergjine nqofse i futet ni gisht mrena pa problem

dashuria

jam ne lidhje me nje djal qe dy vite ndersa kemi qene shok me par 5 vite me par dhe kemi qen shume te lidhur tash jemi familjarisht por ai eshte larguar paksa nuk eshte si me pare nuk interesohet si me heret nuk me don si me heret.Si ta bej qe te me doje […]

Lajmet

Të dashur përdorues të uebfaqes sonë

August 17, 2016

Në kuadër të projektit për këshillim online www.nukjevet.net dhe pjesë e aktiviteteve për shënimin e 6 vjetorit të kësaj platforme, Fondacioni Together Kosova organizon panelin diskutues me temën “Roli i këshillimit online për rininë kosovare”. Ne ftojmë dhe inkurajojmë fuqishëm rininë kosovare e sidomos përdoruesit e platformës www.nukjevet.net të na bashkohen dhe të ndajnë përshtypjet […]

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: