Pyetjet e Fundit

E mendoja veten si personazhi kryesor i cdo filmi

Pershendetje ! Jam nje i ri i cili vazhdon studimet e larta, per nje dege inxhinierie . Kam nje problem, qe e kam pasur qe i vogel ,dhe besoj dhe shpresoj qe te mos jem psikopat ose ndonje i semure mendor . Qe kur fola me nje njeriun tim ne lidhje me kete gje kam […]

pergjigje urgjente per MYKUN

Pershendetje . I drejtohem Dermatologut te lekures. Jam ekzaminuar me Filamente Mykotike , kam ne pjesen e lekures se kokes , dhe shume pak ne trup bark apo ne krahe. Kam perdorur medikamente nga me te ndryshmet , si per lyerje,shampo por dhe disa kokra. U bera disa vite me kete lloj semundje . Ju […]

Nuk e kam te qart!!!

Pershendetje, kam pas maredhenie me te dashurin tim puthje prekje. Pastaj aj me ka ulur ne preherin e tij dhe pastaj kemi levizur siper ashtu deri ne kenaqsin e orgazmss mirpo kjo ka ndodh mbi rroba , pantollona vesh dhe gjithashtu kam qen me cikel frikohem se mos ndodhta kam mund ta humb virgjerin dua […]

kam lekuren e thate

Pershendetje per dr samiun,jam 31 vjeqare , ka 2 vite qe kam brenge ne shpirt kam lekuren e thate dhe me kan dal si lloj mejasili ne kembe vajta te infeksionisti me tha duhet ta besh analizen hiv dhe pranova pasi e bera me doli negativ,kam vazhdu deri tash qe 2 vite rregullisht e kam […]

Lajmet

Te dashur miq te nukjevet

May 25, 2016

Duke marre shkas nga pyetjet tuaja te shumta se si duhet parashtuar pyetje ne uebfaqen tone dhe si te gjeni pergjigjet ne pyetjet tuaja, po e ndajme serish me ju videon permes se ciles mund te informoheni saktesisht se si duhet bere pyetje dhe gjetur pergjigje. Dite te mbare, Stafi i nukjevet!

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: