Pyetjet e Fundit

ju lutem dermatologes

Pershendetje doktoresh dermatologe.Ju falenderoj shum qe gjeni kohen dhe na jepni,pergjigje.ajo qka um shqetson asht,se kom floke te ashper dhe te yndyrshem,por kam dhe zbokth dhe kruarje te kokes shpesh.Madje me formohen disa si lekyra te vdekura dhe me bien si copa bashk me zbokthinBera nje konsult me dermatologen,ajo um pa dhe um dha biotin,shampoon […]

Leti

Pershendetje doktoresh un jam e shqetsua pasi qe kom vrejt qe forma e vargines time nuk rrin gjithher e njejt ndonjeher eshte ma e hapur ndonjeher eshte me e mbyllur nuk kam pasur mardhenie asnjeher, a eshte normale kjo, kur eshte ma e hapur un e shikoj dhe brenda vargines eshte e mbyllur ju lutem […]

me ka shtrenguar diqka ne fyt si mem ngulfat

Kam nje shqetesim te madh prandan po ju drejtohem juve jam 20 vjeqe para dy jave kur kam qen ne gjum me ka shtrenguar diqka ne fyt si mem ngulfat tash gjdo nat kom stres as gjumi naten nuk pom mer si po me bie nermen se si jom ngulfat e njejta gje pom ndodh […]

Problem me burrin

Pershendetje,,, une po i bije shkurt ksaj pyetje se spo du me e pshtjell shume jam e martume kurse burri im ka dhe dy femije me ish gruan e tij qe te dy ne pubertet me nene e tyre nuk kontaktojne as femijet shkaku se u ndan per tradheti me antar te familjes kshu qe […]

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

February 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: