Pyetjet e Fundit

cikli

Pershendetje desha te ju pys perjodat me vin zakonish me rregull por ket muj sedi pse por 8 dit para kohe mukan lajmru sot dhe pom dhem vagina dhe pom vjen me urinu nenstop qka mundet me kan kjo qe 1 vit jom e martune nuk ruhem as njeher bejm seks gjdo nat

dhimbje trupore

pershendetje gati 6-7 muaj kam dhimbje trupore dmth me dhemb i gjith trupi ne vecanti gjoksi i gjith trupi me kercet dmth gishtat e te gjith pjeset trupore kam kercitje te shpesht problemi ka filluar para 1 viti kur un kisha problem me lukth me virusin pylor bacteri qe ende e sot nuk e kam […]

i dashuruar

Une jam gramos krasniqi 18 vjet jam i dashuruar dhe i fejuar me gresen qe e du qmendurisht ama po du me u qmend gresen e kom tradhtu me ni vajz tjeter puhizen ka qen gabim ajo kur kem bo seks si kan ardh periodat mas seksit a eshte e mundur qe o shtatzane?? Ndihmoni […]

dashuri e pamundur

Une 1 femer x person e dua 1 djal qe eshte dashuri e pamundur sepse jemi kusherinj po une e du shume edhe jom xheloze se paramendoj me prek ose me dasht tjeter femer pervq meje ai ka qene djali i1 te une edhe osht hale e du qmendurisht kom provu me harru ama kot […]

Lajmet

Te dashur miq te nukjevet

May 25, 2016

Duke marre shkas nga pyetjet tuaja te shumta se si duhet parashtuar pyetje ne uebfaqen tone dhe si te gjeni pergjigjet ne pyetjet tuaja, po e ndajme serish me ju videon permes se ciles mund te informoheni saktesisht se si duhet bere pyetje dhe gjetur pergjigje. Dite te mbare, Stafi i nukjevet!

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: