Pyetjet e Fundit

Floket

Pershendetje! jam 18 vjeqare kam flok shum te dopt,te yndyrshem dhe shum zbokth p.sh sod lahem neser fillon te me kruhet koka shum un krehna ne uj me krahen sbjen as ni morr pse um kruhet kaq shum koka nuk e di ju lutem jepni nje pergjigjje kam shum nevoj ?

tradhti

Tung flas me ni djal gati 1 vit osht i pari qe e dua i vetmi per mu jemi prish shpesh here amo prap jemi pajtu ja kom fal krejt gabimet qe ai i ka bo gjithqka jom kon n gjendje me bo per to nfillim shum fjalt e mira mi thojke amo ja nisi […]

jam nje vajze 27vjec e martur me nje feimje 3 vjec

jam nje vajze 27vjec e martur me nje feimje 3vjec jetoja ne fillim ne greqi po kushte ekonomike me ben te kethehsha ne shqiperi me femijen e te linja burrin ne greqi u ndam per afer 1vite vetem ne tel mershim ce ai nuk vinte dot ce skishte karta erdhi u bashkuam e jetoja me […]

Pa titull

Pershendetje Staf , pershendetje miq! Sot mora iniciativen te shkruaj , ka shume shume kohe qe me mundon diqka dhe qe deshiroj ta shpreh me ju!Un jam ne lidhje me nje djal qe 4 vite , normal e dua shume saqe kur jam me te krejt bota dhe rrethi qe gjenden rreth meje zhduken , […]

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

Shkurt 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Ajete Kërqeli – Depresioni

Dhjetor 18, 2014

nukjevet

Na përcjellni edhe në: