Pyetjet e Fundit

virgjeria

a prishet virgjeria nese masturboj mbi pizhama sepse une masturboj nga mosha 9 vjeq dhe tash jam 21 vjeq dhe jam fejuar dhe kam frig se mos kam humbur virgjerin nga masturbimigjithmon kam masturbuar mbi pizhama dhe a mundem ta ka lenduar himenin sepse pasi kam masturbuar mbi pizhama pas 5 oreve kam pasur gjak […]

nje keshille ju lutem, vecanerisht nga vajzat

Pershendetje, me jepni nje keshille ju lutem, jam i dashuruar marrezisht me nje vajze qe para 4 vitesh, e kam pasur ne klase paralel ne gjimnaz dhe jemi njohur thjeshte si shoke ne nje kurs anglishtje,nuk eshte se kemi pasur njohje te gjere por me se shumti biseda ne grup, dhe ndonje pershendetje kur takoheshin,qe […]

labirinthi i veshit

pershendetje une kam probleme me labirithin e veshit , kam marramendje dhimbje koke dhe ndonje here perqendrimin e kam shume te dobet nuk kuptoj asgje cfar bej por pastaj perseri freskohem dhe prap e njejta gje dhe mjeku me ka sygjeruar te pi ospamox 1000 mg por kur i pi keto ndjej akoma me shume […]

Shqetesimet

Pershendetje doktor\e,Deshta te ju pyes qe 5muaj kam dhimbje ne gjoks,djegje ne anen e majte,dhimbje krahu,enjtje krahu,dhimbje te madhe te kokes,therrje te kembes. Si dhe kam vese per qdo gje,me duket se sa her qe flet dikush diqka,,ose ben diqka mu ka bere vese se do te vdes,Dua ta di pse ndodh kjo?

Lajmet

Video ligjerata

Dhjetor 23, 2014

Duke u bazuar ne pytjet me te shpeshta qe kemi marre nga ju, dhe me qellim qe te ju ofrojme sa me shume informata rreth ceshtjeve, te cilat me se shumti ju preokupojne, per ju kemi pregaditur disa video ligjerata edukativo-informuese.

Video

Valdet Plakolli – Koncentrimi në mësim

Dhjetor 18, 2014

nukjevet

Na përcjellni edhe në: