Pyetjet e Fundit

Agemt Dm

Pershendetje, veq deshta me pyt stafin e webfaqe/s nukjevet se po e shoh nje person qe po kthen pergjigjje neper disa pytje te personave me shqetsime te ndryshme: ai eshte Agent DM, a eshte ky ndonje ekspert i webfaqe/s apo person i thjeshte sikur ne n’kete rast si une qe po bej nje pyetje ose […]

Humbja e kilogramve JU LUTEM!!>.

Pershendetje,jam nje nene e dy femive,ne lindjen e dyt masi linda ne mujat e pare hupa shum mire kilogram u bona shum mire ma mire se kur isha vajz,mu dobesu barku e beli e kraht mu bone shume mire,por masi vajza mi boni 5-6 mujaj,un fillova te shtoj peshe edhe pse nuk ngrnsha shum buke,kam […]

nje nene e 1vajze gati 9muajshe

Pershendetje jam nje nene e 1vajze gati 9muajshe problemi im eshte se gjithmon mendoj se do me ndodh dicka e keqe…mendoj e kam ndonje semundje….me dhemb shpina apo shpatullat dhe nganjeher me duket se kam si djegje me lart se gjoksi, cfar mund te jete kjo? Mos eshte dhimbje e zemres? Ju lutem me pergjigjeni…

Shtatzania

Pershendetje psikolog/e ju uroj per ket faqe po na ndihmoni shum desha te ju bej nje pyetje un jam shtatzane 17 javesh dhe kam gjakderdhje jo te trash por te holl por nuk kam shum isha te gjinekologu me tha se gjicka shkon ne regull me bebushin por problemi tha esht te ty sepse e […]

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

February 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: