Pyetjet e Fundit

ndihme

ndihme jam ne lidhje qe 2 vite,me te dashurin i kam raportet e mira. por problemi im eshte qe kur jem ne te dy jemi mir,kur vjen personi i tret me vjen marre me e pyt qysh osht qysh po kalon,sdii pse me vjen turp. Kur po mundohna me u kan vetvetja atij spo i […]

kshilla

kam qen ne lidhje me nje djal kunata ime e ka dit ( nusja e vllaut) se e ka kojshi,edhe vllau i ksaj kunates tem e ka at djalin shok po un me at djalin jam nda qe 3 vjet e tash jam me ni tjeter,e kam frik prej reagimit te saj kur ta boj […]

familja e saj app un

pershendetja jam dreni nga prishtina 20 vjeqar dhe un jam ne lidhje me nje vajz qe 3 vite e me shum por familja saj sdeshirojn qe ne te vazhdojmmlidhjen se bashku arsyeja pershkak se ne jemi te aferm-telargt un jam brezi 5 kurse ajo o brezi 4 ne kemi shum mardhenie te mira se bashku […]

si ta mbaj shpinen drejt

pershendetje! jam 19 vjece , kam prb me shtyllen kurizore jam e deformuar ose e grucur,ky gje e kam dallu ka fundi i kalases se 9-te .koha kalonte dhe nk i kushtova shum rendesi. kur shkova ne gjymnaz , zura shoqeri me disa goca po ato kur me dalluan se jam e grucur filluan te […]

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

Shkurt 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Ajete Kërqeli – Depresioni

Dhjetor 18, 2014

nukjevet

Na përcjellni edhe në: