Pyetjet e Fundit

jam nje vajze 27vjec e martur me nje feimje 3 vjec

jam nje vajze 27vjec e martur me nje feimje 3vjec jetoja ne fillim ne greqi po kushte ekonomike me ben te kethehsha ne shqiperi me femijen e te linja burrin ne greqi u ndam per afer 1vite vetem ne tel mershim ce ai nuk vinte dot ce skishte karta erdhi u bashkuam e jetoja me […]

Pa titull

Pershendetje Staf , pershendetje miq! Sot mora iniciativen te shkruaj , ka shume shume kohe qe me mundon diqka dhe qe deshiroj ta shpreh me ju!Un jam ne lidhje me nje djal qe 4 vite , normal e dua shume saqe kur jam me te krejt bota dhe rrethi qe gjenden rreth meje zhduken , […]

Infeksionet

Pershendetje stafi. Iu lutem doja tiu pyesja ne lidhje me nje ceshtje qe me shqeteson keto dit. Para 2 ditesh bera analizat ne nje klinike dhe pasi mbarova dola per pazar me mamin. Une besoj se nuk eshte turp ta them sa na ndodh shume prej nesh bleva edhe nje bluze ne tregun e gjerave […]

si ta largoj kete fobi

prsh, une kam fobi kur rri vetem se mos vdes ose mos me bie te fiket ose dicka e till dhe deri sa te me gjejne do vdes une, kjo eshte fobija ime dhe ju lutem me ndihmoni si ta largoj kete fobi

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

Shkurt 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Ajete Kërqeli – Depresioni

Dhjetor 18, 2014

nukjevet

Na përcjellni edhe në: