Pyetjet e Fundit

Dridhjet e duarve

Pershendetje Staffi Nukjevet, Kam dridhje te duarve dhe po me shqetson cdo dite e me shume, zakonisht kam dridhje te lehta por kur jam ne stres dridhjet vetem shtohen, kto dridhje i kam qe nje kohe te gjate por tani po duket qe po shtohen me shume, shfletova ne internet por nuk kuptova mire cka […]

pershendetje une i kam perjodet rregullisht barku muka fry si me qen te 7 muaj ose 6 . mjeku i im ktu ne gjermani ku une jetoj me ka then qe nuk je shtatezen gjdo muaj e me shum barku pomu fryhet ju lutem qfar te bej te pershendes .

Pershendetje.Jom nje djal 23 vjeqarkto 3 vjetet e fundit kom perjetu shum depresion edhe ankth.Aq shum saqe pom dujet vetja qe m ka lon me pasoja.Prej ngarkeses t madhe qe ma kan shkaktu kom kalu me ni gjendje gjithmon mundona mi kap mendimet e mija mi studju mi shtjelluu ndoshta per shkak t ankthit.E ngushtoj […]

cfar ndodh

Pershendetje para nje jave pata marredhenie me nje femer me lek. Ajo me duket me aq sa maj men e cau prezevativin me dhem po se pash mir A mund te ndodhi shtatzania pasi prezevativi u ca dhe …. Jam shum ne frik dhe hall me ndihmoni ju lutem

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

February 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: