Pyetjet e Fundit

Shoqeria

Pershendetje jam nje vajz ne vit te 1 dhe te them te drejten jam shume e vetmuar dhe nuk di cfar te bej …. Une nga nje ambjent shkolle qe kam pasur ne klasen e 9 , eshte krejt ndryshe me gjimnazin dhe bashk me mua tek nje shkolle ka ardhur dhe nje vajz qe […]

Vetvrasje ska tjeter rrug

E du ni djal shum shum ma shum se veteeen besomni . Po vuj shummm se skom mujt me kon me to bashk, jam martu me dikon tjeter po qishtu smuj me jetu me mo spo shoh arsye me jetu . Edhe niher jom kom nqet kriz tkeqe para ni muj vjellsha e s’hajsha dojsha […]

ESHTE NJE PYETJE URGJENT. JU LUTEM ME KTHENI PERGJIGJET SA ME SHPEJT BRENDA KESAJ JAVE JU LUTEM….

Pershendetje jam vajze qe e vuajtur, e lenduar e zhgenjyer, e stresuar…. Nga ai qe kisha u ndava pergjithmone dhe nuk kam shum qe jam ndare. Me date 25 Mars 2015 une rastesisht futem ne google dhe shikoj nje gazete kur aty shkruani cdo kush nr qe te u njihni me njerin-tjetrit dhe me tej […]

virgjiniteti

pershendetje temaa jem fillon ktuu isha ne lidhje me njee djal po thujase 4 muaj mir po njee ditt ai me futii gishtinn dhee unee nuk endjeja fare qe eka futur as dhimbje nuk kisha as gjakk gjithashtu as ndjenja porr kam filluar te qmendemm ngaa ajose akam humbur vergjinitetin ju lutemm njee pergjigjeee ju […]

Lajmet

Video ligjerata

Dhjetor 23, 2014

Duke u bazuar ne pytjet me te shpeshta qe kemi marre nga ju, dhe me qellim qe te ju ofrojme sa me shume informata rreth ceshtjeve, te cilat me se shumti ju preokupojne, per ju kemi pregaditur disa video ligjerata edukativo-informuese.

Video

Valdet Plakolli – Koncentrimi në mësim

Dhjetor 18, 2014

nukjevet

Na përcjellni edhe në: