Pyetjet e Fundit

kam humb dashurin

kam humb dashurin teme ma tmadhe,,,,,,,,,,qa tbej,,,,,,,,,,si ta heq nga zemra,,,,nga mendja,,,,jam keq…

Gurët në Veshka

Pershendetje stafit tuaj. Desha ti bej nje pyetje nefrologut te faqes suaj. Une jam 20 vjeqare,qe nga mosha 17 vjeqare kam probleme me guret ne veshka. Ata formohen shume shpesh dhe cdo 3-4 muaj une vuaj nga dhimbjet,derisa e qes gurin. Kam qene ne mjeke te ndryshem,dikush me thote ti prodhon vete organizmi,dikush me thote […]

pesha

Ciao desha ta shpreh nje hall.me.juve ka disa vite afer 5 vite qe dmth as nuk hupi.pesh as nuk shtoj ikam 55 kg jam.nje djal 20 vjeq qfar te nej qe te shtoj killa apo te perdoro protoinat per killa si me keshilloni.ju

Depilimi dhe trashesia ne bark

Pershendetje! Une desha te bisedoj me ndonje psikolog shkaku eshte depilimi dhe trashesia apo plotesimi ne bark.. Kjo ngjarje ka filluar qe nga mosha 10 vjeqare!! Per depilim perfshin kembet, duart dhe tek barku. Per depilim me se shumti me brengos se me qfare te depilohem.. Une zakonisht depilohem me zhilet por eshte shume e […]

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

February 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: