Pyetjet e Fundit

Gjumi

Tung miq, pershendetje edhe per stafin, un jam ne nje gjendje jo te mir psh po brengosna teper per shendetin , Naten nuk mund te flwj edhe pse jam shum elodhur me vin shum zera naper kry si me pa anderr e mu kan qut tan kohen po kam sene naper kry spom lajn me […]

SI te veproj

Pershendetje per te gjithe dhe dua te ndaj diqka nga jeta ime dhe te ju pyse ju?! Une jom ne fakultet perkatesisht viti i dyte i studimeve,ne vitin e pare kam pare nje djale nga tre shoke qe gjithmone shkonin se bashku dhe mesonin se bashku por nuk e kam njohur as nuk kam ditur […]

sa jan te rrezikshme me llaser mu depiluar

Me tregoni se ku gjindet ndonje klinik per depilime ne ferizaj dhe sa jan te rrezikshme me llaser mu depiluar Du tme sygjeroni flm per mirkuptim

Mundesia per shtatzani

A mune te kemi shtatzani nese lengu mashkullor derdhet ne hyrje te vagines ne rastet kur femra nuk eshte e virgjer, dhe ne rastet kur eshte e virgjer?

Lajmet

Video ligjerata

December 23, 2014

Duke u bazuar ne pytjet me te shpeshta qe kemi marre nga ju, dhe me qellim qe te ju ofrojme sa me shume informata rreth ceshtjeve, te cilat me se shumti ju preokupojne, per ju kemi pregaditur disa video ligjerata edukativo-informuese.

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: