Pyetjet e Fundit

stafit nuk je vet Le tme ndimoj me ndimen e ndonje mjeku

Ku lutem stafit nuk je vet Le tme ndimoj me ndimen e ndonje mjeku mjeku motra ime ka po tavleta dy asperin protek e dy paracetalmol ket fjw e bon qe3 dit radhazi a eshte e Rreikshme dhe qka shkaktojne kto tableta a mund te vdes motra ime se vwtem ket e kam se nen […]

Per psikolog psikiater sa me shpejt

Pershendje juvee stafit drejtus dhe juve specialist Un keroj ndim urgjent Ju lutem si dhe kshilla nga ndonje qe ka pervojen time Jam martu ne moshen 20 vjeqare kam dy femi te mrekullushem Jeta ime qe nga fillimi filloi keq ku si nuse ere psova shum trauma sepse ieha ere dhe zoti me takoi me […]

Gjinje mashkulli te fryre

Une kam nje problem me gjinjte e mi. Eshte bere pothuajse nje vit qe kur une kam verejtur se gjinjte e mi jane fryre.Fillimisht vetem njeri e pastaj te dy. Kur i prek me shkaktojne shume dhembje.Ne internet pashe se edhe plot te tjere kan te njejtin problem mirepo nuk po e di se a […]

Problem me organin gjenital,turp t’i tregoj nenes ose babait

Pershendetje! Une kam nje problem me organin gjenital. Ndoshta kjo eshte edhe pasoje e nderrimeve normale te trupi i femise gjate periudhes se adoleshences mirepo une jam i shqetesuar. Ne testikujin tim te majte eshte formuar nje mase me duket venoze e cila bene qe te me duket se aty gjenden dy testikuj.Kjo ndonjehere edhe […]

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

February 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: