Pyetjet e Fundit

Mikja

un kam nje shoqe nga klasa e 3,por ajo vazhdimisht sillej keq me mua tani jo sepse kam gjetur edhe ca shoqe tjera me te mira se ajo,kjo e para tani flet keq per ne,por tash sillet mir me ne vetem se flet keq me te tjeret per ne,ne e mbajm me veti sepse sduam […]

Testi

Mua eshte duke me shqetsuar stresi ne mesime Frika ka filluar tani sepse kemi testin e arritshmeris Kam frik se ndoshta mund te mos e kaloj me se shumti me brengos se un mesoj shuum por kur hy ne test apo provim i harroj te gjitha,Jam munduar shum per ta zgjidhur kete problem por nuk […]

djali

si mund ti bie ne sy atij djalit qe e simpatizoj

bukuria

Un nuk kam dhembe te mir dhe qdo dit qaj per kete sepse mendoj se te tjeret nuk me duan per ket arsye a mund te me jepni keshilla rrethe kesaj dhe ndonje keshill pse jam kaq e ashper

Lajmet

Video ligjerata

December 23, 2014

Duke u bazuar ne pytjet me te shpeshta qe kemi marre nga ju, dhe me qellim qe te ju ofrojme sa me shume informata rreth ceshtjeve, te cilat me se shumti ju preokupojne, per ju kemi pregaditur disa video ligjerata edukativo-informuese.

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: