Pyetjet e Fundit

A e demton kondomin lubrifikanti

Pershendetje te nderuar. Njeherit ju kerkoj falje per nje pyetje kaq intime, desha te ju pyes a ndikon lubrifikanti ne fitimin e orgazmes te femra pasi un shpesh e ndjej se vagina eshte e thate ne disa raste dhe nuk ndjej orgazem, por un frigohem ta perdore i dashuri lubrifikant sepse frigohem mos e demton […]

shqetsim

zoti doktor ju lutem me mdimoni para 2 muajsh kam bere testin ndaj hivit dhe me doli negativ..por nga ajo koh kam kryer mardhenie me dy femra te ndryshme por me prezervativ …po tani me de si tip sperme e holl dhe e barfh e tdjdukshme pas urinimit ju lutem a mund te me tregoni […]

A prishet virgjeniteti me gisht

A prishet virgjeniteti me gisht un kur Isha 10 vjeqare e provoca me gisht jam shum e shqetsuar mos e kam prish virgjenitetin ju luteem ma ktheni pergjigjen same shpejt

Vezoret

jam mashkull 19 vjec kam problem me vezoren e majt me rrin ulur kshtu dhimbje nuk kam por desha ta di a eshte serioze dhe pse ka ndodhur ju lutem se kam ra ne depresion

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

February 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: