Pyetjet e Fundit

per urolog

prsh te nderuar mjek , kam nje problem me dhamin disa kanale ne testikuj vetem kur luaj futboll kur heci shum ose kur bej sleka , dhe kur masterboj sperma osht disi me ngjyr si te sarit te qelt dhe si kokrra ne form te droqa droqa , me tregoni sa esht e rrezikshem , […]

jam 16 vjeçare

Pershendetje, jam 16 vjeçare. N’fakt nuk e di se çfare me pyet. Ama paksa po e pershkruaj gjendjen momentale. Jam nxenese mesatare, i kuptoj gjerat shume mire. P.sh nese mesoj vetem per pak kohe, e shoh qe arrije sukses, problemi eshte se nuk kam motiv dhe as vullnet ne pergjithesi. Ky problem ka fillu prej […]

Mjekra

Prsh , un jam mashkull 18 vjeqar problemi im eshte se ende nuk m’ka dal mjekra fare , ndihem shum ne siklet se kur shoh djem me te ri se un kan mjeker e un jo , e di plot me thon qka ka lidhje qe ski ma mir , po un kam qef me […]

smund ta kuptoj !!!

Pershendetja jam nje vajz 21 vjeqare. Jam ne nje lidhje qe dy vite e gjysme. Ne duam shum njeri tjetrin gjithqka eshte normale por diqka qe me shqetson eshte se nuk mundem ta kuptoj te dashurin nese pak ja prishi qefin apo bej ndonje gabim pa qellim ( gabim e cilson edhe kur shkruaj ndinje […]

Lajmet

Video ligjerata

Dhjetor 23, 2014

Duke u bazuar ne pytjet me te shpeshta qe kemi marre nga ju, dhe me qellim qe te ju ofrojme sa me shume informata rreth ceshtjeve, te cilat me se shumti ju preokupojne, per ju kemi pregaditur disa video ligjerata edukativo-informuese.

Video

Me ju i ndajme tregimet e jetes

Dhjetor 17, 2014

nukjevet

Na përcjellni edhe në: