Pyetjet e Fundit

Pilingjet kimike

Pershendetje, Dua te pyes nje dermatologe qe merret me pilingje kimike dua ti di qmimet e tyre dhe disa te dhena rreth pilingut kimik dhe efektet anesore ? Dhe sa ndikon ne trajtimin e akneve jam 19 vjeqar kam lekur tyndyrshme me akne ?

i dashuri

Pershendetje jam Ana problemi im eshte zemra ime jam e dashuruar qe 2vite e gjys ne fillim me te dashurin tim kam kaluar shum mir e kom desht shum dhe vazhdoj ta dua hala ma shum Mirpo per fat te keq.jemi ndah un nuk e di arsyjen amo edi qe shume here.heshtja edhe anashkalimi i […]

Shum shqetsuese

Jam ne vitin e fundit ne shkolle,jam nje nxense e shkelqyer, jam 17vjecare problemi im eshte jam mjaft e shqetesuar kete vit te fundit tani edhe pak muaj kam testin kombetar ose ndryshe provimin dhe frika ime e vetme osht se mendoj qe sun ka me mujt me kalu ate provim thjesht ka ta menoj […]

tip mjaft i prekur

Pershendetje staci “Nuk je vet”me vjen mir per faqen e juaj eshte mjaft e qelluar qe te.diskutosh probleme te shumta Un jam nje vajz 17 vjeqare problemi im eshte se jam tip mjaft i prekur dmth i marr gjerat ngat zemres,pershembull ofendimet e pavertet ose shakat qe prekin personalitetin tim Thjesht nuk di si te […]

Lajmet

Video ligjerata

Dhjetor 23, 2014

Duke u bazuar ne pytjet me te shpeshta qe kemi marre nga ju, dhe me qellim qe te ju ofrojme sa me shume informata rreth ceshtjeve, te cilat me se shumti ju preokupojne, per ju kemi pregaditur disa video ligjerata edukativo-informuese.

Video

Me ju i ndajme tregimet e jetes

Dhjetor 17, 2014

nukjevet

Na përcjellni edhe në: