Pyetjet e Fundit

o tlutem me ndimoni pash tmadhin zot kthemna pergjigjen

pershendetje jam 19 vjeqar dhe me kan ikur ndjenjat kur tme thirr dikush apo sme pershendet apo tme fol une nuk i ndjej te lutem me ndimo dhe ja kam nis mu ba si thmija edhe nuk muj me kujtu kurgjo ni dit e kam pas nanen smut sma nike te lutem me ndimo qe […]

kam lindur per her te par qe 3 muaj dhe nuk me kan ardh mujoret akoma

Pershendetje te nderuar,kam lindur per her te par qe 3 muaj dhe nuk me kan ardh mujoret akoma. A paraqet ndonje rrezik shendetesor nese nuk me vin per derisa e ushqej beben me gji? Apo mund te rri e qet? Ju faleminderit

stresi

pershendetje une desha te bisedoja me psigologin ndaj streit sepse une kam stres shum ne mesime a munden mem tregu se si te ija bej ta jek ate stres qe e kam thell

Ankth apo depresion

Mirdita Jam 29 vejqare,e martura dhe kam 2 femij.Kam filluar te vuaj nga ankthi qe tash e 3 vite.Per her te par me ka kap panika kur kemi qen ne pushim ne deti,ja ka fillu mu mu nal fryma.Qaq jam tut se se kam dit qka po ndodh me mu kam mendu qe po vdes […]

Lajmet

Video ligjerata

December 23, 2014

Duke u bazuar ne pytjet me te shpeshta qe kemi marre nga ju, dhe me qellim qe te ju ofrojme sa me shume informata rreth ceshtjeve, te cilat me se shumti ju preokupojne, per ju kemi pregaditur disa video ligjerata edukativo-informuese.

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: