Pyetjet e Fundit

kam dhimbje barku dhe fryrje

Kam perzierje stomaku dhe vetem nje here te vjelle,edhe ne momentet qe pergatis ushqimet kam perzierje, gjithashtu mensturacionet po me vonohen 5 dite nga data e zakonshme, ndihem shpesh e lodhur, kam dhimbje barku dhe fryrje, gazra te shpeshta , sekrecione te vagines te bardha dhe xhelatinoze, nuk e di nese kam ngelur shtatzane apo […]

sekrecjone kafe

Pershendetje..se pari faleminderit per pergjigjet..problemi im eshte se ne ditet kur duhet t kisha ciklin pata sekrecione ngjyre kafe.dhe qe po m zgjasin(dita e 3)…gjate kesaj kohe kan patur dhe pak dhimbje ne fund te barkut…..faleminderit

Pergjigjet nga stafi

Pershendetje, nje pytetje e kam bere qe nga 23 shkurti,mirepo ende nuk kam marr ndonje pergjigje nga stafi juaj,po menoj se ju po ju pergjigjeni vetem pyetjeve te tilla si: ‘me ndihmoni ju lutem,do ta vras veten,jame gati te bie ne depresion’ e kesi pyetjeve.. Qka nese edhe ne te tjeret jemi gati duke rene […]

Mjekrra

Jam 17 vjecar, me ka dal mjekrra por jo ne gjithe pjesen qe duhet une e di qe me kalimin e kohes do te dale vet por desha tju pyes mos ka ndonje metod per rritjen e mjekrres edhe ne vende qe nuk ka dal amoma

Lajmet

Përshëndetje

May 3, 2016

Të dashur miq, kemi kënaqësinë të ju informojmë se Partnerëve të Nuk Je Vet ju bashkangjitet edhe kompania e suksesshme IPKO. Falenderojmë IPKO-në për gatishmërinë për të na ndihmuar dhe juve për besimin në faqën tonë Nuk Je Vet. Stafi Nuk Je Vet!

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: