Pyetjet e Fundit

Kam dy pyetje

Kam dy pyetje per te ber po fatkeqesisht ju nuk jeni pergjigjur mir Ju lutem stafit t pergjigjet sa m qart PYEATJA E PARE cfare mund t bej pr t pasut nj penis paksa m t trash? PYETJA E DYTE cfare mund t bej per t pasur spermen m t trash dhe t dal n […]

Shtatezania ne eko

Pershendetje! Doja te dija perse mjeket gjenekologe perpara se te te bejne nje eko gjinekologjike kerkojne te kesh mbajtur nje sasi urine ne organizem? Kjo eshte per te pare me shume vezoret apo edhe mitren? Mitra dallohet edhe nqs nuk ka pasur sasi shume te madhe urine kur eshte bere eko? Me specifikisht a dallohet […]

Keqtrajtimi ndaj gruas

Mirdita gjithve. Ne kete muaj k kam bere 3 vite qe jam ne lidhje me burrin tim, jemi martuar ne mars te ketij viti. Ka shum koh qe vuaj nga aj, nonstop gjen ganime tek un, me poshterson, me nenqmon dhe ofendon. Po e vrej nje ndrYshim tek vetja shum te madh, pasi qe po […]

Gjetja e fatit te jetes

Pershendetje. Nuk e di se qfar kam qe disa muaj vetem po mendoj te gjej te dashur, kam fol me 1djal ne facebook nje koh edhe mendova se po i pelqej por u largua pa asnje arsyetim, edhe ska diqka qe osht keq te un,jam 21vjeçare, jam e bukur e ata qe me njohin me […]

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

February 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: