Pyetjet e Fundit

Shtatzani

Pershendetje! Jam e fejuar dhe se shpejti do te martohem pas 5 vjetesh fejese. Jemi duke planifikuar shtatzani. Por marredheniet i kryejme nje here ne 5 ose 6 dite mesatarisht. Doja te dija nese mund te tentojme ne kete shpeshtesi marredheniesh per shtatzani, edhe pse kalojne 5 ose 6 dite nga hera e fundit apo […]

Dua pergjigjje nga gjinia mashkullore

Pershendetje jam 20 vjeqare dhe ca muaj bej 21 nuk kam pasur asnjeher lidhje me askend ..problemi im eshte ky , para nje viti humba shoqerin time dmth u prisha nga ajo shoqeri shkaku i genjeshtrave e shum arsyeve tjera dhe ne ate kriz qe isha shpirterore mu paraqit nje djal 5 vite me i […]

Kam nevoj per kshilla

Pershendetje kam nje pytje a mundet te metat fizike te femres te jen trasheguse tek femijet pasi un kam problem.nkam prej lindjes a mujn me kan trasheguse se me shqetson ky fakt shum

himenoplastia

pershendetje dua te bej nje pyetje qe me ka shqetsuar shum here pak muaj me pare kam bere nje mastrubim dhe nuk kam pas as gjak as dhimbje mund te me thoni do kem demtuar hymen vet pasi e pare nuk e dija qe me gisht e demtonte dhe sisha e interesuar te lexoja se […]

Lajmet

Të dashur përdorues të uebfaqes sonë

August 17, 2016

Në kuadër të projektit për këshillim online www.nukjevet.net dhe pjesë e aktiviteteve për shënimin e 6 vjetorit të kësaj platforme, Fondacioni Together Kosova organizon panelin diskutues me temën “Roli i këshillimit online për rininë kosovare”. Ne ftojmë dhe inkurajojmë fuqishëm rininë kosovare e sidomos përdoruesit e platformës www.nukjevet.net të na bashkohen dhe të ndajnë përshtypjet […]

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: