Pyetjet e Fundit

jam 25 vjeqare

mirdita… kam deshir te flas me ty.. e kam ni dhimbje lukth shum te keqe ma hup kontrollen mu merren met um bije si tlig.. dikush me bertit mu ma gjet lukth nervozen se du hiq.. e kam ni ves kry mos po smuna. dyqysh smuj me hjek ket ves munona po smmuj.. jam 25 […]

a eshte diqka serioze

Pershendetje, djali im i ka mbushur 4 vjet ka nje kohe te gjate qe i kafshon thonjet por keto ditet e fundit e kam verejtur se shpesh i pastron duart dhe ju mer ere, kam filluar te behem merak kisha dashur ndonje mendim dhe keshille nga ndonje psokolog si te veproj dhe a eshte diqka […]

menstruacionet e vonuara

Pershendetje, jam 19 vjec dhe gjithmone i kam patur menstruacionet e çrregullta.theksoj se nuk kam kryer asnjehere mardhenie seksuale.jam keshilluar me gjinekologe te tjere dhe njeri me ka dhene vitamina D ndersa tjetri nje ilac DIANE 23 ose 25 nuk e mbaj mend. tani dua te di ju lutem pse me vijne nje here ne […]

me dridhen duart

përshendetje jam 15vjeqare tash jam viti 1 ne shkoll te mesme qysh nklas te ulte kamqen klasa6 kam pas problem me duart kjo dridhje vazhdimisht po me ndodh qdo dit sapo zgjohem nga gjumi ne gjendje normale siq jam fillojne te me dridhen nuk jam ne gjendje te shkoj as ne shkoll nga turpi per […]

Lajmet

Të dashur përdorues të uebfaqes sonë

August 17, 2016

Në kuadër të projektit për këshillim online www.nukjevet.net dhe pjesë e aktiviteteve për shënimin e 6 vjetorit të kësaj platforme, Fondacioni Together Kosova organizon panelin diskutues me temën “Roli i këshillimit online për rininë kosovare”. Ne ftojmë dhe inkurajojmë fuqishëm rininë kosovare e sidomos përdoruesit e platformës www.nukjevet.net të na bashkohen dhe të ndajnë përshtypjet […]

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: