Pyetjet e Fundit

adoptimi

Pershendetje, Do te kisha nje kerkes nga mirmajtesit e web faqes qe ta benin nje renditje – selektim psh kur kan pytje per shendetesi , per probleme familjare, probleme seksuale, te adoptuar, te dhunuar te keqtrajtuar, probleme me droga, gjithashtu te behet si lloj forumi ku gjithkush mundet me lehte te percaktohet qfare problemi ka […]

vonesa e ciklit

Pom vonohet cikli qe mujt e fundit shum kan pas mem ardh ne shkurt smu kan lajmru periodat , skom pas 5 mujt e fundit mardhenje se isha ne pushime tek prinderit pa burr sense prind i kam jasht vendit a eshte mir me mbete shtatzene leht gjate kesaj kohe kur po me vonohet cikli […]

depresioni

Pershendetje kisha dasht ni pytje per gjith sidomos per psikologet e faqes sepse jam ne hall jam gati te qmendem’qe 3 ose 4 jam ne nje depresion ose stres spo di si te quaj gjithmon kam mendime negative qdo dit me duke qr jam ne enderr nuk me dulet jeta reale them more une nuk […]

E vetmune

Pershendetje nuk di nese do marr nje pergjigjje por do te flas sikur te ishte nje leter e bardh… kam shum nevoj te flas me dikon qe munet mem kuptu qe munet mem dhon kshilla po nihna shum e vetmune kam rrethin familjen shoqerin por prap ndjehna e vetmune kam ndrru shkollen qytetin ne shkollen […]

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

Shkurt 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Ajete Kërqeli – Depresioni

Dhjetor 18, 2014

nukjevet

Na përcjellni edhe në: