Pyetjet e Fundit

FRIKA

KOM PROBLEM ME MBI PESH HA 3 VAKTE DHE NUK NGOPEM PI SHUM UJ LODHEM SHUM SHPEJT PER PAK KO ME BO DIQKA NDI LODHJE NUK DI SE QFAR KOM JOM NE HALL KOM FRIK SE MOS ME ESHTE SHFAQE DIABETI OSE DIQKA TJETER JU LUTEM ME NDIHMONI. JOM 22 VJET PESHOJ 63 Kg

Si te zgjate me shpejt

si mund te zgjatem jam 14 vjeq dhe me vije inati pse sjam i gjat sa ata ju lutem me ndihmoni qka me rekomandoni

si mund te dobesohem

si mund te dobesohem ..jam 15 vjece dhe jam 50 kg por dua te ul 2-3 kg ..ju lutem me thoni cfare mund te bej …a ben efekt limoni per dobesim …

Seksi 7zan nihmm

Pershendetje deshta tju pyes kshu , kemi bere seks meburin tim me kondom , eshte derdhur ne kondom pastaj e ka futur ne vaginen time mbrenda kondomin , prej asaj dite kam disi ndjenja dhinbjeve tbarkut pjesa e poshtme dhimbje tleta , paksa marrmendjesh , dhe kur bejme seks te fort ( shpejte ) me […]

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

Shkurt 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Me ju i ndajme tregimet e jetes

Dhjetor 17, 2014

nukjevet

Na përcjellni edhe në: