Pyetjet e Fundit

krimba ne jashteqitje

Pershendetje. Mbrem kam ngren mish keci dhe mu fry barku, n mengjes shoh qe n jashteqitje kisha krimba t vegjel. Ju lutem me thoni pse mdodh kjo? Ka mdonj problem. Me ka ber dem mishi apo cfare? Flm.

gjakderdhje ne penis

Pershendetje.Falemindeit per pergjigjet tuaja dhe punen e palodhshme qe beni per te na informuar. Kam nje problem prej disa javesh . Gjate kryerjes se mardhenies seksuale , kam gjakderdhje ne penis , me sakte nga cipa e lekures qe lidhet me koken.Sme ka ndodhur me pare , por ka rredh 3 here qe me ndodh […]

lidhur me simptomat

pershendtje te nderuar desha te beje nje pyetje lidhur me simptomat qe kam lodhje mundim dhimbje ne fund te barkut a ndodh qe te jem shtatzen pasi qe ende nuk e kam kohen e periodave

borderline personality disorder

Jam i diagnostikuar me borderline personality disorder e perzine me ankth(shum te shprehur) Ajo qfar dua te di është si te ndryshoj nga nje njeri qe eshte mesuar ti kete gjithnje prinderit afer(duke ta bere rrafsh) me vellaun qe po mmundohet te me ndryshoje, thjesht dua te behem.me i pavarur. Dua te marr timonin e […]

Lajmet

Të dashur përdorues të uebfaqes sonë

August 17, 2016

Në kuadër të projektit për këshillim online www.nukjevet.net dhe pjesë e aktiviteteve për shënimin e 6 vjetorit të kësaj platforme, Fondacioni Together Kosova organizon panelin diskutues me temën “Roli i këshillimit online për rininë kosovare”. Ne ftojmë dhe inkurajojmë fuqishëm rininë kosovare e sidomos përdoruesit e platformës www.nukjevet.net të na bashkohen dhe të ndajnë përshtypjet […]

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: