Pyetjet e Fundit

virgjiniteti

Pershendetje jam nje vajze 19 vjeqare kam qen ne lidhje me nje djal nje dit ai filloj te ferkoj penisin e tij per vaginen time por un nuk e kisha provuar asnjeher ne jeten time mas sa minutash kur u pastrova verejta nje si hije gjaku me ngjyr kafe por shum pak bera vizit te […]

NDIHM

e kom ni problem sdi wet po lodhna shum shpejt pak si te eci lodhna edhe me dhem shpina qa muj me pas ni lodhje shum e keqe weq duhet mu shtri nja 5 min edhe me kalonj ama shpejt lodhna

jam nje 41 vjeq

Pershendetje jam nje 41 vjeq dhe kam me pasiguri per mos ngritje penisi kjo ndodh ko shpesh her mirpo kam probleme ne ket drejtim pasi qe me forcohet dhe e fus ne vagin nga frika me ulet prap kerkoj ndihm

Cancer!

Pershendetje.Jam nje 20 vjeqar dhe desha tia bej disa pyetje personale.A mund te kem kancer te testiseve (te njerit testis) nese nuk ndjej dhimbje apo djegie.E prek testisin dhe duket normal ska dhimbje!Dua te ju pyes gjithashtu per kancerin e prostates dhe te testiseve,ku dallon?! Si mund ta dalloj se kam kancer te testiseve apo […]

Lajmet

Te dashur miq te nukjevet

May 25, 2016

Duke marre shkas nga pyetjet tuaja te shumta se si duhet parashtuar pyetje ne uebfaqen tone dhe si te gjeni pergjigjet ne pyetjet tuaja, po e ndajme serish me ju videon permes se ciles mund te informoheni saktesisht se si duhet bere pyetje dhe gjetur pergjigje. Dite te mbare, Stafi i nukjevet!

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: