Pyetjet e Fundit

limi

pershendetje nga une limi UNE jam nje djal 22 vjeqar jam i martuar me nje grua te shtetit te huaj tash edhe 4 muaj pres nje vajz te lind por une kam probleme te medhaja me te nuk me don familjen nuk ka qef qe bisedoj une me familjen time ajo deshiron te jem vetem […]

vera

Jam ne nje lidhje 1 vjeqare dhe kemi raporte shume te mira por eshte nje gje qe me shqeteson dhe me mundon dhe shume here jam ne dyshime se qfar duhet bere andaj doja te keshillohesha me ju.Problemi qendron se shum vite me pare e kam pasur nje puthje me vellaun e shoqes sime dhe […]

a mundet me ndodh kjo edhe pse asht e virgjer mos me pas gjakderdhje

deshta me dit kom pas mardhnie me ni femen 3 her a ma shum por nuk ka pas gjakderdhje nuk edi ajo thot jam e virgjer skam pas asnjeher mardhnie me dikon dhe thot mujm me shku te gjinokologu .. me tregoni a mundet me ndodh kjo edhe pse asht e virgjer mos me pas […]

gjinekolok

pershendetje desha te ja baj nje pytje nje gjinekologu jam ne moshen 44 vjeqare jam operu me 13 shkurt 2014 ku kam jek mitren edhe vezort ku mjeket ne tiran me kan konstatu me tumor beninj mir po tasht po kam je rrjedhje nga vagina me nje ngjyr te verdh si dhe nje therrje mrenda […]

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

February 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: