Pyetjet e Fundit

cfar te bej

pershendetje nuk je vet shpresoj te gjej nje zgjidhje te problemit tim. jam shume e lidhur me mamin,dhe per pesembedhjet vjet jam treguar gjithmone e sinqerte me te dhe nk e kam genjyer asnjeher.por kete vit nje shoqa ime me ngaterroi me nje djal duke i thene se un e doja , nderkoh qe un […]

Kam dy pyetje

Kam dy pyetje per te ber po fatkeqesisht ju nuk jeni pergjigjur mir Ju lutem stafit t pergjigjet sa m qart PYEATJA E PARE cfare mund t bej pr t pasut nj penis paksa m t trash? PYETJA E DYTE cfare mund t bej per t pasur spermen m t trash dhe t dal n […]

Shtatezania ne eko

Pershendetje! Doja te dija perse mjeket gjenekologe perpara se te te bejne nje eko gjinekologjike kerkojne te kesh mbajtur nje sasi urine ne organizem? Kjo eshte per te pare me shume vezoret apo edhe mitren? Mitra dallohet edhe nqs nuk ka pasur sasi shume te madhe urine kur eshte bere eko? Me specifikisht a dallohet […]

Keqtrajtimi ndaj gruas

Mirdita gjithve. Ne kete muaj k kam bere 3 vite qe jam ne lidhje me burrin tim, jemi martuar ne mars te ketij viti. Ka shum koh qe vuaj nga aj, nonstop gjen ganime tek un, me poshterson, me nenqmon dhe ofendon. Po e vrej nje ndrYshim tek vetja shum te madh, pasi qe po […]

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

February 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: