Pyetjet e Fundit

marredhenie tre dit pas ciklit

Pershendetje kam kryer marredhenie tre dit pas ciklit dhe me eshte derdhur brenda dy her..a ka mundesi te ngelem shtatzan??

FRIGA

Pershendetje, Me eshte pergatitur nje skenar-komplot nga shoku im.Por nuk i dij ende arsyet. Ngjarja ka filluar nga 1 janar 2016,ne mergim. Me pranoji ne pune tek firma e vet,punova gjithsej 3 muaj e nji jave,kah fundi i muajit te 2,disa kolege ne menyre permanente filluan te me fyejn,dmth te krijojn probleme,sipas meje te porositura,sepse […]

virgjiniteti

pershendeetje jam vajz 18 vjeqe dhe e kom nje problem , ne shtepi kam banjon me shtypje te fort dhe at e kam provuar jo ne vagin por me lart dhe kam ndjer knaqesi jo vetem njeher po me shum dhe vazhdimisht ndjej knaqesi , a mund te ndikoj ne humbjen e virgjinitetit ju lutem […]

probleme me floket

Pershendetje krejtv stafi nuk je vet.Jom ni djal ka peja.I kom 24vjeq.Kam 1vit kam probleme me ramje te flokve.Ma par kom pat floke te bukur te dendur shum.Qetash nuk i kom qaq volluminoz.um ka hup krejt vollumi i flokve me jan hollu teper teper.Dhe vazhdimisht um bien.E kom vizitu do here dermatologin amo hiq pa […]

Lajmet

Te dashur miq te nukjevet

May 25, 2016

Duke marre shkas nga pyetjet tuaja te shumta se si duhet parashtuar pyetje ne uebfaqen tone dhe si te gjeni pergjigjet ne pyetjet tuaja, po e ndajme serish me ju videon permes se ciles mund te informoheni saktesisht se si duhet bere pyetje dhe gjetur pergjigje. Dite te mbare, Stafi i nukjevet!

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: