Pyetjet e Fundit

ApocalypticA

Para shtatë vjetëve u dashurova me një djalë. Para se të lidheshim të dy, të dy e kishim një lidhje tjetër. Të dy i trathtuam ato, unë at djalin e ai atë vajzën vetëm e vetëm që të ishim bashkë. Duheshim aq shumë saqë në atë kohë ishim të dy student, pasiqqë kisha cimere dhe […]

Shtatzani ndoshta

Pershendetje jam nje vajz 22 vjet dhe desha te pys ne lidhje me qregullimin e periodave jetoj n zvicerr dhe jam e martuar gati 2 vite dhe kisha shum probleme me infeksione vaginale apo urinari ! Jam sheruar pasi kam perdor terapi bashk me burrin por tash me daten 03.01.2015 i kisha periodat me mbajn […]

Lindja

Pershendetje.jam 25 vjece dhe kam nje femije qe e kam lindur me operacion dhe dua te bej nje femije tjeter por a eshte e mundur qe te kryej nje lindje normale pasi lindjen e pare e kam bere me operacion?

Fiksimi i djalit tim

Pershendetje jam nje nene 26 vjeqare dhe kam nje djal te vogel 4 vjeq .Kur ishte ende me i vogel i shte nje femije shume nervoz aq nervoz sa ndonjeher me vinte qudi se si nje femi aq i vogel ta ket nje emocion kaq te theksua,nga nervoza i shtrengonte duart e tij ne grusht […]

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

Shkurt 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Ajete Kërqeli – Depresioni

Dhjetor 18, 2014

nukjevet

Na përcjellni edhe në: