Pyetjet e Fundit

XHELOZIA E TEPERT NDAJ PARTNERIT

JAM TEUTA ME SE PARI ME SHQETESON XHELOZIA E TEPERT NDAJ PARTNERIT MUNDOHEM TA KONTROLLOJ QDO HER KU ME KAN A MOS ESHTE ME NDONJE FEMER ,SEPSE PERPARA KEMI QEN BASHKE ESHTE NJE LIDHJE JASHTEMARTESORE NE NJE ORGANIZAT PASI AI NUK ESHTE ME ME DUKET QE NUK ME PERKUSHTOHET EDHE PSE AI GJITHMON KUJDESET POR […]

bertet dhe friksohet

Pershendetje jam anonime, vellau im eshte 21 vjeq, qe 1 vt ose me shum ai bertet naten, dhe kur zgjohet ai thot se eshte duke pare nje enderr me “hajduka” grabites, por un e di qe ai esht duke pare diqka ne enderr qe as ai nuk mundet ta shpjegoj dot, ai vetem bertet dhe […]

femrat e moshes mesatare qe kan hy ne menopauz

Lus le te lajmrohen femrat e moshes mesatare qe kan hy ne menopauz apo ndoshta edhe e kan kalu …Le te flasin pak per ndryshimet ne trup…organizem …nsjellje…ndisponim dhe pak me shume detaje qe se paku neve qe jemi fillestare ne kete periulle ta kuptojme qe nuk jemi vet…Une jam 46 vjecare tani ka fillu […]

barku i nje nene shtatzan

Pershendetje Dua te di se nga cili muaj verehet barku i njer femre qe esht shtatzan. Ne muajin e 6a verehet me sy apo eshte heret per mu vrejt me sy sepse un kam pas abort me heret dhe pas abortit me kan ardhur mestracionet mirpo un prap kam frig mos fmija ka mund me […]

Lajmet

Të dashur përdorues të uebfaqes sonë

August 17, 2016

Në kuadër të projektit për këshillim online www.nukjevet.net dhe pjesë e aktiviteteve për shënimin e 6 vjetorit të kësaj platforme, Fondacioni Together Kosova organizon panelin diskutues me temën “Roli i këshillimit online për rininë kosovare”. Ne ftojmë dhe inkurajojmë fuqishëm rininë kosovare e sidomos përdoruesit e platformës www.nukjevet.net të na bashkohen dhe të ndajnë përshtypjet […]

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: