Pyetjet e Fundit

Pika ne fetyre

Jom nje djal 13 vjeqar kom nje pik ne fetyre si te rubullakt posht buzve sdi a eshte e zez a po e kaft me doket qe e eshte e kafte si ta heqi kom dy copa nja ma te madhe nja ma te vogle ju lutem dua ta heqi pa shkuar tek doktori…

depresioni

Jam nji njeri qe ka abuzu me alkohol po per shkak te vedijsimit si dhe per shkak te skamjes ka heq dor nga pirja. Problemet e mija kan fillu nga moenti kur kam zbulu se bashkshortja ime pas mardhenjeve sexuale ,zakonisht ne mengjez qe i benim regullisht, une duhesha te largohesha ne pune,ajo menjiher ndizte […]

Kush ësht fajtor

Përshëndetje du të di mendimin tuaj.jam i martuar dhe kemi me shum probleme.jam mundu me i zgjeth me partneren e me bisedu po sja kam arrit.kshtu çë jam drejtu prindve se si me ja ba me zgjith problemet dyja anët.a kam ba mir a jo se tash akuzohem pse me nderhy fam.a kam drejt si […]

cfare po ndodh me mua

jame nje vajze ne klasen e 11..po behen gati dy muaj qe po flas me nje shok ne facebook. jemi ne te njejten shkolle dhe klasat i kemi ngjitur… une dua qe cdo moment te jem pran tij. me duket se kam rene ne dashuri.. ai kujdeset shume per mua dhe me mbeshtet gjithmone. me […]

Lajmet

Të dashur përdorues të uebfaqes sonë

August 17, 2016

Në kuadër të projektit për këshillim online www.nukjevet.net dhe pjesë e aktiviteteve për shënimin e 6 vjetorit të kësaj platforme, Fondacioni Together Kosova organizon panelin diskutues me temën “Roli i këshillimit online për rininë kosovare”. Ne ftojmë dhe inkurajojmë fuqishëm rininë kosovare e sidomos përdoruesit e platformës www.nukjevet.net të na bashkohen dhe të ndajnë përshtypjet […]

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: