Pyetjet e Fundit

penis i vogel

un jam nje djal 15 vjec dae e kam penisin 4 centimerta te ngritur tani me kane filluar te me dalin qime por te kembet nuk kam fare qime as ne sqetulla as mustaqe nuk kam fare cfare mund te beje

Pyetje Dr. Premtimit

Pershendetje Dr. Premtim Me 13 Shtator pata marrdhenie te pambrojtura me te dashurin tim, por ai nuk u derdh brenda, (megjithate une e di qe pika te spermes mund te kete edhe para se te ndodh ejakulimi andaj po frikesohem) Pastaj me 1 tetor patem marredhenie serish, por une nje mbremje perpara e mora nje […]

Nga te orientohem

Pershendetje.. Jam 17 vjecare dhe kohen e fundit nga shfletimi i librave te ndryshme dhe shume lajmeve ne rrjete sociale, kam me lindi ide te studioj KRIMINALISTIKEN.. Pasi mora mendimet e tjerve me thane qe eshte problem per nje femer nje profesion i tille, ju lutem qfar me keshilloni?

Vonim menstrual dhe dhimbje vagine

Pershendetje i nderuar ekspert! Jam nje vazje e fejuar prej kohesh dhe kam marredhenje te rregullta me te dashurin por koheve te fundit qysh para 4 dite ka fillu te me dhemb fundi i barkut ne perfudim te urinimit. Dhimbje keto dhume te forta. Kam 3 dite vonese menstuale edhe pse kam marredhenje te mbrojtur. […]

Lajmet

Të dashur përdorues të uebfaqes sonë

August 17, 2016

Në kuadër të projektit për këshillim online www.nukjevet.net dhe pjesë e aktiviteteve për shënimin e 6 vjetorit të kësaj platforme, Fondacioni Together Kosova organizon panelin diskutues me temën “Roli i këshillimit online për rininë kosovare”. Ne ftojmë dhe inkurajojmë fuqishëm rininë kosovare e sidomos përdoruesit e platformës www.nukjevet.net të na bashkohen dhe të ndajnë përshtypjet […]

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: