Pyetjet e Fundit

Ankthi

sh .kam nje dilem un qe nje vit kam problem me crregullimin e ankthit qe ne korrik te vitit te kaluar ne fillim me filloi nga njohja me nje vajz qe ne fillim me pelqeu por duke folur me sms filluan me vinin vetem mendime negative mpirje koke djersitje nrm simptomat e ankthit .mbas nje […]

Mastruboj Qdo Dit

Pershendetje. Jam nje djal 20 vjeq mirpo qysh nga mosha e pubertetit pothuajse qdo dit mastrubohem dhe shikoj shum porno. Sado qe mundohem ta ndaloj kete zakon prap nuk mundem,tash kam fillu me u shqetsu se mos me ben keq per shendetin mastrubimi i perditshem. Ju lutem me kshilloni se si ta ndaloj kete zakon

Dashuriia

Jam qe 4vite me nje djal jem kan gjith mir kurr kerkon se kem lan me na hi nmes aj mka dashtt shuum gjithqka bojke per mu na jem njoft edhe ma heret se e kom pas shok tngusht tani vazhdoj kshtu ,aj mdonte shuuum qe prej fillimit mka njoftu me familjen e wet jom […]

spo muj ma

jom ka du me dek jom i vetmum spo kom me kon foli as me kom shprehna shok te besushum skom jom ka du me ba vetvrasje😞 spo muj ma ndihmomni dikush bre😞

Lajmet

Përshendetje miq të Nuk Je Vet

July 8, 2016

Ju ftojmë të shikoni më poshtë një video e cila ju shpjegon se si mund të bëni një pyetje në portalin www.nukjevet.net.Eshtë e rëndesishme që pyetja juaj të përmbajë një titull, një tekst ku të përshkruani shqetësimin tuaj, si dhe një pseudonim, se bashku me te dhenat tuaja si gjinia dhe mosha. Ju rekomandojmë që […]

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: