Pyetjet e Fundit

gjinekologu

rshendetje deshta tju pyes diqka jam e martuar qe 1vit qdo her kom provu me hum virgjerin por kom pas shum frik dhe dhimbje por nje dit provova prap dhe me doli shum gjak por penisi nuk u fut i teri ne vagin dhe nuk mund tkryeja mardhenja forma e himenit esht e njejt kom […]

nuk mund te bej sex me burrin tim

mfalni,dasha me ju pyt diqka,pse nuk mund te bej sex me burrin tim,kam 5 muaj e martuar,kam frik shumm,ju lutem tregomeni qka te bej?

Nuk e di cte bej

Jam studente dhe jam 20 vjec. Nje dite me erdhi nje kerkese miqesie ne fb. Ishte nje djale qe e kam ne fakultet dhe normalisht e pranova. Ai nuk me ka pare kurre drejtpersedrejti dhe as une ate. Ai me bente pyetje te tilla si “A ke pasur te dashur?” e te tilla gjera. Une […]

raporti prind femije

jam e martuar dhe kam 2 femije te moshes 7 dhe 13. bashkeshorti eshte shume i perkushtuar ndaj punes mirpo: – problmet e femijerise dhe traumat e luftes e kane bere ne gjendje te abuzoj me barna sedativ dhe alkool. gjithmone ka perdor alkool qysh 20 vjet tani deri me tani i kam ruajtur femijet […]

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

February 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: