...Si te lesh pershtypje te mire02.11.2010 21:03

Si te lesh pershtypje te mira tek nje djal, kur te sheh per se pari her, po ashtu qfar duhet te besh, dhe si duhesh te sillesh me te, ne menyr qe atij ti i dukesh vajz e mir ???Faliminderit!!!!

Florim Gallopeni - Ekspert i nukjevet RE: Si te lesh pershtypje te mire10.01.2011 21:46  Pėrshendetje  Sė pari qė tė lėshė pėrshtypje tė mirė duhenitė silleni mirė, tė rrespektoni tė tjerėt, tė jeni e afėrt etj, por qė ti pėlqeshdikujt atėherė ėshtė mė tepėr punė ndjenjash, dhe se sa i pėrshtateni si tip qėjeni ju. Mirpo padyshim se vlersim tė mirė nė pėrshtypje tė parė kanė ato qė uceken mė lartė. Dhe pastaj se sa ju shkon mirė komunikimi nėmes jush sakuptoheni me njėri tjetrin dhe se si e bėni tė ndiheni njėri tjetrin gjatė qėndrimitajo ėshtė mė tepėr indviduale dallon nga personi nė person.

 
Vlerëso
Nitta RE: Si te lesh pershtypje te mire18.07.2011 14:52Si mendoni kur njeriu e kupton se esht i dashuruar vertet...
studentiRE: Si te lesh pershtypje te mire13.10.2013 13:03si ti lesh pershtupje nje mashkulli??jam mashkull vet dhe mendoj se duhet te jesh thjesht vetvetja

Të nderuar përdorues të ueb faqes nukjevet.net, e kemi kënaqesinë të ju informojmë se do të ofrojmë edhe mundësinë e komenteve shtesë të cilat mund ti dergoni, por në raste të perdorimit të gjuhës fyese apo fjalëve banale, komenti juaj do të fshihet menjëherë.

*Komentet në fjalë paraqesin mendimet dhe qëndimet e personave përkatës e asesi të ueb faqes.

Kujdes! Këtu mundeni vetëm të komentoni mbi pyetjen e parë të parashtruar. Për pyetjen tuaj, ju lutemi drejtohuni te "Pyetje e re"

Ky forum moderohet nga administratori. Komenti juaj do të ruhet deri sa të miratohet dhe të publikohet nga administratori.