Pyetjet e Fundit

si te zgjatem dhe te trashem

jam 15 vjet dhe jam vetem 1.60cm.kam provuar joga per zgjatje por nuk kan pasur shume efekt.doktor/doktoresh ju lutem me jepni ndonje shprese apo ndonje zgjedhje . por gj.th.sh jam shum e holle peshoj vetem 38-39 kg. ju lutem me ndihmoni

Shoqja e Ngushte

Pershedetje! Kam 2 dite qe nuk flas me shoqe e ngushte per shkak te nje ceshtjeje.Kur po shkoj per e shkolle takoj shoqen e ngushte e cila ishte me ca goca te tjera.Ato po shkonin t’prisnin 1 shoqe qe kishte ardh nga Turqia.Une shkoj me to dhe marr dhe shoqe me te cilen bej rrugen […]

dhimbje ne mardhanje

Ju pergezoj per punen un qdo her ju.kam drejtu juve me keni ndihmu un ne dhjetor ekam.humb virgjerin po dej ne shkurt skem.pas mardhanje mirpo kto dy muaj kem.pas 3dej 4 ne muaj ne ket muaj pata vetem 2 her pytja ime esht un kam.shumm dhimbje te medha spo mundem te ndi asgje veq dhimbjes.

Si ta bej ate te ndihet mire

Pershendetje ,fillimisht faleminderit per punen e juaj qe po beni . Une jam ne lidhje me nje djal qe 9 muaj ,edhe ne si cdo qift kemi pas uljet dhe ngritjet e lidhjes ai eshte i kendshem ,i kuptushem ,i sjellshem me perkrah dhe mendoj qe me dashuron sepse ma ofron ate ndjesi dhe ben […]

Lajmet

Te nderuar perdorues te faqes sone

March 3, 2016

Ju njoftojme se ekspertja Dhurata Nixha nuk do te mund te jete deri ne nje afat te pacakatuar ne sherbimin online chat. Per cdo ndryshim eventual do te ju njoftojme menjehere. Cdo te mire Stafi i nukjevet!

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: