Pyetjet e Fundit

Merzi e tepert

Ju kam shkruajtur shum her historia ime filloi te zgjatet un jam ne lidhje me nje djale prej kur isha 15 vjeqe ne ia kaluam shume mir se bashku nuk patem asnje problem nuk jemi ndare asnjehere per rreth 1 vit e gjysme ai ishte problem por kur u njoftuam me tha qe i ka […]

sperma.e.tejdukshme

A eshe.normale Sperma me kan.e tejdukshme qdoher..kom pa.klipe.ku djemt e kan.spermen ngjyr.tbardh pak.te.trash e pom.shqetson.se.i.fejuni jem.gjith eka te tejdukshme si uji edhe pak.si ngjits(lepak) a asht normale ajo?? flmm.gjum.krejtve

Nervoza

Jam i shqetesuar shume jam teper nervoz,kete problem nuk e kam pasur me heret ka filluar qysh nga mosha 17 vjeqare pra edhe tash jam ende 17 vjet dhe nuk shkon dite pa u bere shume nervoz,nervozohem per gjera te kota qe ndoshta thjeshte nuk ja vlejne,me besoni qe me ka ardhur ne ” Maje […]

Homoseksual?

Ja nj djal 18 vjec dhe jam n nj dilem shum t madhe,jam biseksual me terheqin dhe meshkujt dhe femrat Un km nj t dashur (vajz) e dua dhe m do ,nk kam kryer marredhenie me te Por puna esht q kur masturbohem me pelqen t mendoj m shum pr meshkuj sepse eksitohem m shpejt […]

Lajmet

Video ligjerata

December 23, 2014

Duke u bazuar ne pytjet me te shpeshta qe kemi marre nga ju, dhe me qellim qe te ju ofrojme sa me shume informata rreth ceshtjeve, te cilat me se shumti ju preokupojne, per ju kemi pregaditur disa video ligjerata edukativo-informuese.

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: