Pyetjet e Fundit

me shtohet stresi gjithmone e me shume

Pershendetje jam nje studente e vitit te pare ne degen e psikologjise se pergjithshme .Ne kohen kur fillova studimet u njoha me nje djale me te cilin edhe sot e kesaj dite kemi mardhenie shume te mira me njeri tjetrin e kemi cdo gje serioze mes nesh .. Qekur familja ime mesoi per kete gje […]

shendeti

Pershendetje dua ta perdor shirupin Sipraktin por jam degju se ka efekte anesore a esht e vertet dhe a Te shendosh si dhe a duhet Te perdoret nese ke femijen ne gji flm per mirkuptim

gjeloziiaa

Pershendetje stafi nukje vet faleminderit qe po na degjoni dhe pona keshilloni un ka shkruar edhe me heret por nuk jam”sheruar”ndoshta nuk jam sqaruar Mir.qdo dit i lutem zotit i them asgje me Shum nuk dua veqse tma largoj ket ankth ose gjelozi ta quaj.para nje viti jam,martuar kunatin nusen e jam pranuar si shoqe […]

shume dhimbje ne vagine

Pershendetje doktor! Kam nje problem kam mastrubuar po kam disa kohe qe kam shume shume dhimbje ne vagine me duket sikur po me “shpon” dicka (sidomos sa here e prek) Mund te me thoni cfare eshte kjo si edhe si mund te mos ta kem kete dhimbje. Ju lutem.

Lajmet

Të dashur përdorues të www.nukjevet.net

May 17, 2017

Kohëve të fundit është vërejtur një trend në rritje i pyetjeve që vijnë nga përdorues prej Shqipërisë. Duam t’u lajmërojmë se në Shqipëri ekziston uebfaqja këshilluese www.nukjevetem.al, e cila ofron shërbimet e njejta si www.nukjevet.net, ndaj për shkaqe teknike dhe që secili përdorues të marrë një shërbim sa më të përshtatshëm ndihuni të lirë të […]

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: