Pyetjet e Fundit

Jame 35 vjeqare

pershendetje Jame 35 vjeqare, dhe pas mardhenjes seksuale kame gjakederdhje me sasi te vogel dhe nje ngjyre te lehte te kuqe nuk kame dhimbje apo mundim, ju lutemei me ndihmoni se per qfar behet fjale.

Shpresoj tme ndihmoni qe tme jepni shpres se dot jetoj si te gjit te tjeret

Une jam nje 24 vjeqar qe jam rrit me nje vetbesim te ulet qysh nga femijria qe tash me ka pru kit gjendje cilen jam i pa shpres jam,sidomos qe nga mosha 14 vjeqare ku fillova te brengosem per fizikun tim si qdo i ri qe ka deshir tjet i knaqur me fizikun e tij […]

Frika ne seks

Pershendetje Stafi “Nuk je vet” deshta te pyes diqka meqense me lejohet Pytja ime eshte kjo? Jam e shqetesuar ne lidhje me mardhenien seksuale Ngjarja eshte ne kete menyre:Une kam nje te dashure dhe shume here kemi pasur mardhenie mirpo kam frike,kuptohet seksi eshte diqka qe me pelqeu sepse perhere te pare dhe ndonjeher nuk […]

kthimi ju lutem

pershendetje jam 19 vjeqar qe dy vite nuk jam mir por shqetsimin nuk e ndjej kam pas edhe vese ma heret por nuk um kujtohet dhe qe dy vite kam qenduar ne shtepi dhe i kam menduar gjerat negative te githa dhe ma perpara me kapke ndjenja tasht nuk um kap mua me duket qe […]

Lajmet

Video ligjerata

December 23, 2014

Duke u bazuar ne pytjet me te shpeshta qe kemi marre nga ju, dhe me qellim qe te ju ofrojme sa me shume informata rreth ceshtjeve, te cilat me se shumti ju preokupojne, per ju kemi pregaditur disa video ligjerata edukativo-informuese.

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: