Pyetjet e Fundit

jam 18 vjeqare

Pershendetje jam 18 vjeqare jam e gjat 1.70 kam 47 kille asnjher skam pasur me shum kille dua te shkoj te pakten edhe 10 kille qfar te bej , kam provuar me ushqime qe tndryshe po ska pasur rezultate , qfar te bej pres pergjegje?

Sekrecione te kafta

Kam 19 vjete dhe problemi eshte se kam menstruacione me ngjyre te kaft ne forme tubezash(si fije nervore)..Jam e virgjer nuk e di me çka ka te beje ky çrregullim ..me ndihmo doktor

Virgjiniteti

Pershendetje jam 18 vjeqare,un me te dashurin jemi prekur shum her,ai kur ma ferkon me penis vaginen perveq knaqsis ndjej edhe pak dhimbje,desha ta di a ka mundsi me humb virgjinitetin ashtu a ? ai nuk e drejton koken ne vagin vetem siperfaqsisht

cilt jon ma tmira

Prej ciles mosh guxon mi perdor hapat per mos me mbet shtatzan edhe cilt jon ma tmira

Lajmet

Përshendetje miq të Nuk Je Vet

July 8, 2016

Ju ftojmë të shikoni më poshtë një video e cila ju shpjegon se si mund të bëni një pyetje në portalin www.nukjevet.net.Eshtë e rëndesishme që pyetja juaj të përmbajë një titull, një tekst ku të përshkruani shqetësimin tuaj, si dhe një pseudonim, se bashku me te dhenat tuaja si gjinia dhe mosha. Ju rekomandojmë që […]

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: