Pyetjet e Fundit

Ju lutem ndihmomeni

Jam 25 vjece jam e martuar ce 5 vite:( kam nje vajz2 vjece kam problem me bashkeshortin nuk vjen ne shpi vec po del me shetit me duket se mua nuk me don mendoj se po me tradheton,me mua nuk ben mardhenje 2 ose 3 jav nuk di cfar te boj ju lutem ndimomeni dua […]

Masturbimi

A eshte i damshme masturbimi ishpesht dhe saher ne muaj minimal mund te masterbosh ne menyr qe gjithnje mos te jete idamshem

TREMOR/Dridhje

Jam elona jam 16 vjece . Kam problem me dridhjen e duarve.E kam qe shume e vogel dhe tani ka filluar te bhete nje shqetesim per mua. Ne pergjithsi jam tip emocional dhe prinderve i eshte fiksuar qe e kam nga emocionet po nuk eshte keshtu.Edhe kur jam vetem ne shtepi kam te dridhura duarsh […]

pershendetje te lutem me ndimo

pershendetje jam nje djal 19 vjeqar nuk muj mu ndje i kisha vra 10 apo sa dush njerz memi qit po tash e kum kalu at mendim dhe me ka ikur kontakti me tru nuk kam asnje emocion vendin ku punoj nuk di te punoj qfar te boj nuk muj me kujtu asgj krejt mu […]

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

February 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: