Pyetjet e Fundit

nje vajze 19 vjec

pershendetje,jam.nje vajze 19 vjec qe po kaloj nje periudhe shume te keqe.Pas nje kohe shume stresuese me provime dhe nje helmimi te forte kisha te rrahura shume te forta zemre nxehtesi ne gjithe trupin qe shfaqej nje moment e ikte pastaj dhe me shtrengoheshin venat shume.bera cdo kontroll te kardiologu dhe zemra me doli ne […]

jam i stresuar

Pershendetje,jam andi 20 vjec dhe po kaloj nje periudhe shume te lodhshme..kam nje muaj qe me eshte bere frike mos cmendem dhe po filloj e mendoj vetem negativisht sa me eshte crregulluar dhe gjumi dhe sbej as dy ore gjume gjate nates dhe kjo po me streson akoma..fillova te kerkoja per keshilla ne internet dhe […]

vargje

Disa vargje kushtuar stafit nuk je vetem Nje dit hyra n’ internet Gjeta stafin nuk je vet. Ata ishin shume solidar Qe punonin pa u ndal. Sepse ishin vullnetar Andaj un ca vargje do T’ju shkruaj per ju njerez O te bekuar Vitin e Ri Per t’ja uruar’. Paci fat lumturi ne Cdo sfere e […]

jam nje vajz 18 vjeqare

jam nje vajz 18 vjeqare dua nje djal qe jam njoftuar ne facebook edhe ai me don mua por familja ime nuk pajtonhet me kete un kam menduar disa here te braktis familjen por perseri smund te vendos sepse ajo me edukoi dhe me rriti por edhe at djalosh e dua shum te lutem nje […]

Lajmet

Video ligjerata

Dhjetor 23, 2014

Duke u bazuar ne pytjet me te shpeshta qe kemi marre nga ju, dhe me qellim qe te ju ofrojme sa me shume informata rreth ceshtjeve, te cilat me se shumti ju preokupojne, per ju kemi pregaditur disa video ligjerata edukativo-informuese.

Video

Me ju i ndajme tregimet e jetes

Dhjetor 17, 2014

nukjevet

Na përcjellni edhe në: