Pyetjet e Fundit

ju lutem nese keni nje mendim per kete tem

ju lutem kam tonsil kronik kam marr disa ilaqe te doktorri per kte gje po pa rezultat a mundeni te me ndihmoni qfar te bej per tu sheruar ju lutemmmm mos esht per shkak qe konsumoj cigare qe sjam sheru apo jo ju lutna shum mtregoni jam djal 19 vjeq rrespekte te gjith stafit

Virgjiniteti

Persh. Jam 19 vjeqare nuk jam ne lidhje as e fejuar as kurgjo mirpo mu ka ba si kompleks nkry gjdo dit kshyri seksporno tu ba edhe e vnoj jastikin e lemoj , dua te di a jam e virgjer a jo . ju lutem sa me shpejt pres pergjigjie.

Dhimbje shpine ne shtatzani

Pershendetje jam shtatzene ne muajin e tret.por me perpara se te mbetja shtatzene kam ven shum kg jam 20 kg me shume sec kam qene zakonisht.ka 2 dit qe kam dhimbje te tmerrshme shpine dhe therje ne mesin e shpines anash sikur me po me shpojn me gjilper.zgjohem cdo sekond naten dhe ka raste qe […]

Steriliteti

A verehet steriliteti ne sperm tek meshkujt?

Lajmet

Video ligjerata

Dhjetor 23, 2014

Duke u bazuar ne pytjet me te shpeshta qe kemi marre nga ju, dhe me qellim qe te ju ofrojme sa me shume informata rreth ceshtjeve, te cilat me se shumti ju preokupojne, per ju kemi pregaditur disa video ligjerata edukativo-informuese.

Video

Valdet Plakolli – Koncentrimi në mësim

Dhjetor 18, 2014

nukjevet

Na përcjellni edhe në: