Pyetjet e Fundit

Mendimi i te gjitheve me duhet ju lutem me ndihmoni

Pershendetje te nderuar ju qe punoni dhe mereni me hallet e njerezve ketu Si ta pershkruaj gjendjen time as nuk po e di jammm shum keq e kur e them shum keq e them vertet me nje dhimbje shum te madhe. Jam nje vajz e re problemet e mia kan filluar qe nje koh te […]

Vetebesimi

Ka kohe qe kam mungese vetebesimi, ndjej frike per te ardhmen sa qe ndonjehere me duket se kam harruar se qfar kam dashur te arrij ne jete. Mund te them qe 7-8 muaj dhe ka te beje me mua kryesisht edhe pse kam pasur ngarkesa emocionale siq eshte fakulteti por edhe nga aspekti i dashuris […]

helikobakter

Pershendetje…kam ca koh probleme me lukth,kom pas helikobakter,kom mar antibiotik bakteri u zhduk po kur kom bo gastroskopi kom pas skuqje te lukthit,ende perdori fenix…jam 46vjeqare edhe gjinekologu mka pershkru menopace vetem deshta me dit a munet me ma demtu lukthin edhe a guxoj mi perdor…faleminderit paraprakisht.!

te kaluar te gruas time

Sa po i martuar. Kam zbuluar nje te kaluar te gruas time e cila po me pengon shume. Kur jemi takuar, me ka thene qe ka qene ne 2 lidhje serioze, me vone kam zbuluar qe ajo ka pasur marredhenje sexuale me nje individ tjeter, kam zbuluar qe eshte puthur me nje shok te tij […]

Lajmet

Të dashur përdorues të uebfaqes sonë

August 17, 2016

Në kuadër të projektit për këshillim online www.nukjevet.net dhe pjesë e aktiviteteve për shënimin e 6 vjetorit të kësaj platforme, Fondacioni Together Kosova organizon panelin diskutues me temën “Roli i këshillimit online për rininë kosovare”. Ne ftojmë dhe inkurajojmë fuqishëm rininë kosovare e sidomos përdoruesit e platformës www.nukjevet.net të na bashkohen dhe të ndajnë përshtypjet […]

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: