Pyetjet e Fundit

barku i nje nene shtatzan

Pershendetje Dua te di se nga cili muaj verehet barku i njer femre qe esht shtatzan. Ne muajin e 6a verehet me sy apo eshte heret per mu vrejt me sy sepse un kam pas abort me heret dhe pas abortit me kan ardhur mestracionet mirpo un prap kam frig mos fmija ka mund me […]

me rekomandoni dicka

Prsh jam nje djal 21 vjec dhe kam. Nje dhimbje ne mes te gjoksit dhe kjo me ben shum te friksohem cdo dit e me shum nqft se me rekomandoni dicka ju flm shum

Ankthi

Deshta te bej nje pytje, jam disgnostifikuar me ankth, pytja esht a ka mundesi shkaku i ankthit te kem Ne ndonje moment 10’minuta rahje te pregullta te zemres dhe te shpejta? Edhe pse specialisti i zemres me thot se sesht asgje seriozse dhe se zemra eshte ne regull. Dmth a mund te jet shkak ankthi […]

virgjeria

Pershendetje. Kam pas mardhenje seksuale per her te par por nuk kam pasur gjakderdhje. A ka mundsi te ndodh nje gje e tille dhe pse ndodhin keto raste?? f 21

Lajmet

Të dashur përdorues të uebfaqes sonë

August 17, 2016

Në kuadër të projektit për këshillim online www.nukjevet.net dhe pjesë e aktiviteteve për shënimin e 6 vjetorit të kësaj platforme, Fondacioni Together Kosova organizon panelin diskutues me temën “Roli i këshillimit online për rininë kosovare”. Ne ftojmë dhe inkurajojmë fuqishëm rininë kosovare e sidomos përdoruesit e platformës www.nukjevet.net të na bashkohen dhe të ndajnë përshtypjet […]

Video

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: