Pyetjet e Fundit

azxc

pershendetje , jam 20 vjeqar , ne trupin e penisit (jo ne koken e penisit) me jane paraqitur disa pika te vogla qe jane brenda lekures por qe verehen . ato jane ne forme shume te vogla dhe te shpeshta . kam vizituar dhe 2 mjek te lekures dhe ata than qe jane poret e […]

Un kam nje problem i cili esht vetvrasja

Un kam nje problem i cili esht vetvrasja un kam tentuar ta vras veten 3 her rrjesht por zoti deshi qe te mos vdisja arsyeja kisha probleme ne familje edhe kisha frik kaloi ajo pasdaj me mbeti friksim ne kok tash me me dujet se askush nuk me do me ddhe smund ti besoj askujt […]

burri ma ktheu shpinen as qe mendon qe egzistoj

Ju lutem me ndimoni apo me jepni nje spres jam e martuar qe 12vite 10 vjet spata fmi tadh i kam dy vajza deri sa nuk kisha fmi per 10vjet shum kemi dasht e kemi kalu mir menxi pritshim ta kemi nje fmi zoti naj dhuroj dy posa linden vajzat burri ma ktheu shpinen as […]

mesimet i lexoj aq shum por nuk i mbaj ne mend

Pershendetje. Jam vajz qe vijoj mesimet ne shkollen fillore . Kam nje problem,mesimet i lexoj aq shum por nuk i mbaj ne mend qe te nesermen ti shpjegoj ne shkoll dhe andaj marr edhe notat e dobëta . Kam nevoj ta di psee qa po ndodh me mua . A osht ndonje smundje mendore apo […]

Lajmet

Pyetesori per Orientimin ne Karriere

February 12, 2015

Te gjithe perdoruesit e web faqes tone, i njoftojme se mund te fillojne t`a shfrytezojne edhe sherbimin tone “Orientimi ne Karriere” i cili behet permes klikimit ne opcionin “Orientohu” dhe plotesimit te pyetesorit. Këto pyetje janë dizajnuar për të ju ndihmuar mbi atë se çka dëshironi në karrierën e juaj, cilat janë sferat e kompetencave tuaja, […]

Video

Elisa Berdica – Ankthi

April 2, 2015

nukjevet

Na përcjellni edhe në: